Zróbmy razem coś dobrego

Nasz zespół stale się powiększa. Sprawdź, kogo aktualnie szukamy i jeśli czujesz,
że to właśnie Ty – wyślij nam CV/portfolio
i napisz kilka słów o sobie:

rekrutacja@qacomms.eu

Copywriter_ka

W Scrabble nie masz sobie równych, dla każdego zawsze znajdziesz dobre słowo, a Twoje portfolio kipi kreatywnością?
Zapraszamy, już grzejemy briefy! Wpadnij do nas na chwilę… spisz się i zostań na dłużej jako COPYWRITER_KA.

Podziel się z nami swoimi umiejętnościami:

  • współpracując z grafikami oraz całym zespołem specjalistów z zakresu reklamy i PR
  • znając pojęcia i narzędzia niezbędne do realizacji briefu kreatywnego (np. insight czy SMP)
  • wymyślając nazwy i hasła, które klient pokocha od pierwszego wejrzenia
  • opracowując różnorodne formy tekstowe i dostosowując je do konkretnych grup docelowych (m.in. claimy, artykuły, posty)
  • tworząc idee i platformy kreatywne, które śmiało wypłyną na wody reklamowych konkursów
  • prezentując pomysły przed resztą zespołu i przed klientami
  • pracując przy stałej obsłudze klientów oraz przetargach

Na pewno pójdzie Ci świetnie, jeżeli:

  • swój bagaż branżowych doświadczeń nosisz od co najmniej 2 lat
  • kiedy słyszysz o historii, to najpierw myślisz o storytellingu, a dopiero potem o poczcie królów
  • doskonale znasz język polski i dzielnie stoisz na straży jego poprawności
  • rozumiesz, że deadline to rzecz święta
  • masz swoje zdanie i potrafisz je wyrazić, a jednocześnie otwarcie przyjmujesz odmienne poglądy
  • myślisz słowem i obrazem
  • gdy trzeba stworzyć slogan w języku angielskim, odpowiadasz: no problem!
  • wiesz, co słychać w świecie popkultury, dużo czytasz i jesteś jak brzytwa

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w agencji działającej w branży już od ponad 20 lat
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • okazję do pracy z klientami reprezentującymi znane i cenione marki na rynku
  • towarzystwo i wsparcie ludzi, którzy znają się na tym, co robią, a do tego – lubią to
  • inspiracje, szkolenia i możliwość rozwoju
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • dużo uśmiechu i śmiechu na co dzień

W tytule maila koniecznie wpisz stanowisko, które Cię interesuje.
Account Executive/Manager

Jak budujesz relacje, to na lata. Jak współpracujesz, to odpowiedzialnie. Jak marzysz o pracy, w której masz realny wpływ na relację z klientem, rozwój projektów i budowanie wartości marki to… zgłoś się do nas i dołącz do Q&A Comms jako ACCOUNT EXECUTIVE/MANAGER!

Możesz podzielić się z nami swoimi umiejętnościami:

  • wykazując dużą samodzielność przy prowadzeniu projektów
  • dbając o płynną współpracę z klientem oraz koleżankami i kolegami z zespołu
  • dbając o organizację pracy i priorytetyzując zadania
  • utrzymując doskonałe relacje z klientem
  • monitorując przebieg trwających kampanii i opracowując prognozy przyszłych oczekiwań klienta
  • współpracując z kreatywnymi i współtworząc projekty kampanii reklamowych i komunikacyjnych
  • koordynując prace z podwykonawcami oraz tworząc budżety

  • potrafisz działać w zespole
  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu tematów związanych z kreacją grafik oraz materiałów foto i video
  • zawsze zwracasz uwagę na szczegóły
  • zarządzanie czasem oraz umiejętnościami nie jest Ci obce
  • wychodzisz z inicjatywą
  • dokonujesz trafnych wyborów, analizując zyski i straty
  • potrafisz działać odważnie i elastycznie
  • komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu

  • pracę w świetnej lokalizacji (centrum Poznania) w trybie stacjonarnym lub hybrydowym
  • pracę w firmie świadomej wyzwań związanych z kryzysem klimatycznym
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i wyniku firmy

HR Specialist

Uwielbiasz pracę z ludźmi, a odkrywanie ich talentów daje Ci prawdziwą satysfakcję? Dołącz do naszego zespołu jako HR SPECIALIST!
Mamy dla Ciebie dużo wyzwań i jeszcze więcej możliwości.

Twój zakres obowiązków:

  • rozwój i wdrażanie narzędzi oraz procedur dotyczących polityki personalnej
  • współpraca z kadrą menadżerską w zakresie planowania zatrudnienia
  • uczestniczenie w tworzeniu opisów stanowisk
  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi w oparciu o odpowiednie narzędzia, aktywne poszukiwanie kandydatów oraz prowadzenie
    rozmów kwalifikacyjnych
  • wdrażanie nowych pracowników - organizowanie i koordynowanie procesów onboardingowych
  • tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych i dokumentacji związanej z onboardingiem
  • wspieranie kadry menadżerskiej i zespołów w przeprowadzaniu ocen okresowych pracowników
  • realizowanie działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń oraz rozwojem pracowników
  • nadzór nad procesem ustalania ścieżek karier
  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników we współpracy z biurem księgowym
  • monitorowanie i analizowanie rynku pracy oraz trendów w dziedzinie HR
Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku w dziale personalnym
  • znajomości różnorodnych zagadnień i narzędzi związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • rozumienia specyfiki branży reklamowej, kreatywnej lub pokrewnej (będzie miłym atutem)
  • myślenia biznesowego
  • znajomości i umiejętności poruszania się w przepisach prawa pracy
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności planowania i zarządzania projektami
  • swobody w budowaniu relacji z członkami organizacji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenia w planowaniu i wdrażaniu standardów rekrutacyjnych oraz onboardingowych
  • doświadczenia w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń oraz projektów rozwojowych
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w kreatywnym zespole specjalistów z różnych dziedzin
  • miłą, rodzinną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego i kreowania nowych rozwiązań we współpracy z menadżerami i zarządem firmy
  • hybrydowy system pracy
  • pracę w przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni biurowej w centrum Poznania

Social Media Specialist

Masz ochotę wpłynąć na szerokie wody social media? Wiesz, że nie utoniesz w śledzeniu nowinek i moderacji kanałów?
Jeśli tak, to zapraszamy na pokład!

Poczujesz wiatr w żaglach:

  • realizując działania social mediowe dla różnych branż (m.in. beauty, retail, FMCG)
  • współtworząc content z działem kreacji
  • moderując i monitorując kanały
  •  raportując efekty

Pójdzie Ci płynnie, jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, inne na plus!)
  • sprawnie obsługujesz panel reklamowy Facebooka
  • Twoja głowa jest pełna pomysłów
  • posługujesz się poprawną polszczyzną
  • wiesz, co w trawie piszczy i możesz opowiadać o nowinkach w social media na okrągło
  • nie boisz się cyfr i umiesz wyciągać z nich wnioski

Zacumuj u nas i zyskaj:

  • okazję do pracy z klientami, którzy są liderami swoich branż
  • mentoring i wsparcie doświadczonych ludzi o różnych specjalizacjach (digital, social media, PR, reklama)
  • pracę w świetnej lokalizacji (kamienica w centrum Poznania)
  • towarzystwo zgranej ekipy tworzącej wyjątkową atmosferę
Junior Strategist

Rekrutujemy do strategii w Q&A Comms! Poszukujemy Junior Strategist.

Na pewno podzielimy się z Tobą analitycznymi wyzwaniami, pracą przy markach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych w zakresie różnych dziedzin komunikacji - SM, Marketing, PR. Będziesz miał_a okazję współpracować ze specjalistami z ww. dziedzin oraz kreacją nad kampaniami i akcjami dla klientów. To, czego od Ciebie potrzebujemy to zdecydowanie analitycznego myślenia oraz empatii - bez nich ciężko tworzyć insighty konsumenckie. Poniżej znajdziesz informacje o ofercie.

Wyślij CV na adres rekrutacja@qacomms.eu i zacznij tworzyć z nami idee, którymi warto się dzielić. W tytule maila koniecznie wpisz stanowisko, które Cię interesuje – Junior Strategist.

Informacje o ofercie pracy:

  • research oraz analiza rynku / konkurencji / grupy docelowej;
  • tworzenie insightów konsumenckich wg metody Q&A Comms, a docelowo tworzenie briefów kreatywnych;
  • pomoc w analizie briefów klienckich;
  • pomoc w planowaniu kampanii komunikacyjnych (360) wraz z rekomendacją kanałów i narzędzi;
  • współpraca z działami marketingu, PRu, digital oraz kreacji;
  • wsparcie zespołów w pracy kreatywnej – tworzenie bądź udział w spotkaniach kreatywnych;
  • aktywny udział w procesach New Biz;
  • podstawowa znajomość trendów społecznych / komunikacyjnych;
  • pomoc w przygotowaniu prezentacji dla klienta i udział w prezentacjach przed klientem.
Czego oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w ww. obszarach;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz otwartość na współpracę;
  • podstawowa umiejętność wykorzystania narzędzi analitycznych (np.: IMM, Brand24, SoTrender) oraz analizy danych;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • umiejętność wykorzystania pakietu Office 365 (z PowerPointem i Excelem na poziomie biegłym);
To oferujemy:

  • możliwość pracy kreatywnej dla takich marek jak Lirene, Under20, Amica, Ahmad Tea London, Selgros i Transgourmet;
  • umowę o pracę lub B2B;
  • wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom – ustalane indywidualnie;
  • jasną ścieżkę kariery i rozwoju opartą na ocenach rocznych i półrocznych;
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach branżowych;
  • szkolenia dopasowane do stanowiska.

Wśród ogłoszeń nie ma żadnego, które odpowiada Twoim kompetencjom?
Nic straconego! Nadal możesz do nas napisać i zostawić kontakt do siebie na przyszłość.

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief?
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas!

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View